aplikace na Google Play

Naše aplikace je určena pro všechny majitele tepelných čerpadel Acond Pro a Grandis se softwarovou verzí 160.35, (respektive 150.41 pro Grandis) a vyšší. Pokud máte starší verzi, není problém updatovat software čerpadla na nejnovější. Prospěje to vašemu čerpadlu i vaší peněžence na úspoře za spotřebu elektrického proudu. Update čerpadla provádí servis na základě telefonické žádosti, trvá asi 10 minut a je bezplatný.

Instalace aplikace Acondac je možná zatím pouze do telefonů a tabletů se systémem Android 8 a vyšší, máme však i mnoho zákazníků, kteří provozují Acondac na emulátoru Android pro Windows PC. Aplikace je plně kompatibilní s nejnovější verzí Android. V sekci stahování najdete základní manuál k nastavení aplikace bude brzo zveřejněn manuál, jak můžete provozovat Acondac i v PC s Windows.

V každém případě však budete potřebovat mít zakoupenou aplikaci v obchodě Play Store na odkaze zde .

Za cenu jednoho oběda ve středně dobré restauraci tak získáte nástroj, který Vám doufáme bude sloužit mnoho let a díky dokonalému poznání, jak se čerpadlo v který okamžik chová, vám ročně vydělá na mnoho podobných obědů.

Do vzdálenější budoucnosti je plánovaná verze i pro operační systém iOS s telefony Apple iPhone.

Pro finální verzi doufáme, že pomocí aplikace Acondac budete vaše čerpadlo moci řídit prostřednictvím komunikace přes protokol ModBus.