Aplikace Acondac vznikla jako samostatný, na výrobci nezávislý alternativní produkt pro uživatele tepelných čerpadel Acond Pro-N i Acond Pro-R, od října 2023 také nově pro čerpadla Acond Grandis modely N a R. Je výstupem několikaměsíční snahy dvou technických nadšenců prozkoumat do hloubky, jak Acond funguje a změřit v reálné praxi, jakých technických parametrů dosahuje. Statistiky a grafy v aplikaci jsou tak ve výpočtech upřesněny několikaměsíčním každodenním sledováním a zapisováním nejdůležitějších parametrů a uzpůsobení algoritmu výpočtu tak, aby aplikace vše počítala s co největší přesností za každých podmínek. Jak se nám to povedlo, musíte vyzkoušet sami.

Aplikace je zatím určena pouze pro Android, ale není problém ji pomocí emulátoru spustit i na PC s Windows. Celou historii změn a změny v jednotlivých fázích najdete zde. Návody ke stažení, drobné tipy pro uživatele a odkazy na YouTube dohledáte zde.

Najdete nás na Facebooku, kde můžete sledovat naši FB stránku Acondac.user nebo se aktivně zapojit s ostatními majiteli čerpadla Acond do diskuze ve FB veřejné Acond Pro a Grandis – user. Najdete nás i na YouTube a Instagramu.

Chcete-li od nás pravidelně dostávat mailem informace o novinkách, nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho newsletteru ve formuláři pod textem.