Chlazení s Tepelným čerpadlem Acond Pro

Máte pocit, že vyšší teploty v létě už být nemohou? Vědci tvrdí, že nejen mohou, ale brzo také budou! Buďte připraveni na éru globálního oteplování a varu. Připravte se a zjistěte, zda u vás můžete efektivně i chladit tepelným čerpadlem Acond! Přečtěte si více informací zde. Poperte se s největším nepřítelem chlazení Rosným bodem. Podívejte se na videu o chlazení zde.

Mohlo by se vám také líbit...

(2) Komentáře

 1. trochu kritiky i poděkování

  Děkujeme za aplikaci. Kdyby šla data do Excelu, nebo csv, nebo txt bylo by to více super. Také, kdyby byla informace o aktuálním příkonu a tedy i COPU. Rovněž teplota vody v boileru TUV by měla být v nastavení ((ne) zobrazit) nemáme, ale ukazuje to logicky -39 st. , atd, na www stránkách máte černý podklad pro některé údaje, ale v aplikaci je nevidím. Sekce aktuální stav má zbytečně velké obrázky a písmena, nevleze se to na diplay normálnímu mobilu. není v helpu, co to je úsporná teplota a co komfortní v normální aplikaci není a nevím tedy, jak to a kde použít v i v acond aplikaci. Rovněž úsporný režim z android aplikaci, nevím, jak použít v normální aplikaci acond. nevím, co to dělá a udělá tady v androidu. Jinak velký dík, za to, že někdo se snaží napravit šílený nedostek výrobce acondu, že mají poněkud podivnou aplikaci ovládání. Ale i u Vás jsou jisté nedostatky. Rovněž grafy vykreslují čárky občas a pokud mám Cop 3,5, tak nepotřebuji rozsah v Copu osy y mít více, než 5, to by měl graf automaticky umět, pak jsou to pidi vrcholky a spousta místa nad grafem.
  Zkuste fonty udělat malinko menší, aplikace bude hezčí a barevné nastavení pozadí. Jinak super. Zdraví Šupina A

  1. admin

   Dobrý den,
   děkujeme za váš názor a nápady. Odpověď na některé podněty a připomínky jsme Vám zaslali na uvedený email. S pozdravem Miloš Horák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..