Proč si koupit Acondac?

venkovní jednotka Acond-Pro N

Na jednom „odstrašujícím“ případě vám ukážeme, jak vám aplikace Acondac může být prospěšná.

Na dvou přiložených fotografiích se můžete podívat na printscreeny obrazovky z aplikace u jednoho ze zákazníků, kteří si ji koupili. Podotýkám, že čerpadlo nevytápí hradní zříceninu ani žádný podobný objekt, ale nízkoenergetickou novostavbu, s podlahovým vytápěním a osazenými okny i dveřmi 🥹 o podlahové ploše okolo 200 čtverečních metrů. A protože v domě ještě nikdo nebydlí, je vypnutý ohřev TUV a objekt pouze temperuje na 12,5 stupně. A teď se podívejte na fotografiích na spotřebovanou energii, topný faktor a počet hodin bivalence !! Děsivá čísla ! Porovnali jsme údaje s oficiální aplikací Acond, co se týče motohodin kompresoru a počtu hodin bivalence. Ostatní údaje oficiální aplikace neuvádí. Bohužel pro zákazníka se ukázalo, že hodnoty sedí. Zato vůbec neseděl Aktuální stav a chování čerpadla, které topilo na 4,5 kW výkonu, i když teplota byla vyšší o 3,5 stupňů, než požadovaná!

Proč to zde píšu? Pro ty, kteří si myslí, že aplikace za 240 Kč jim nic nepřinese. U tohoto konkrétního zákazníka se ale zaplatila za pár dní. Denní spotřeba bivalence 11kWh a COP 1,6 – určitě si každý dopočítá sám….

A co bylo dál ?? I když se nejedná o pohádku, ale reálný případ, má samozřejmě pokračování, Reklamace na servisu, který už případ řeší. (a určitě i vyřeší).

Bez naší aplikace ale takhle mohl zákazník jet ještě několik týdnů (nebo měsíců) a ani si nevšimnout, že tady něco nehraje. Pohled do Acondacu mu to ale odhalil hned. ‼️‼️

Mohlo by se vám také líbit...

(1) Komentáře

  1. Masakr

    To je masakr spotřeba!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..